| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 646 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 187 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 772 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 173 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 646 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 591.92 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 591.92 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 591.92 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
3 439.70 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
6 046.24 грн.
Повідомити коли з’явиться
3 664.95 грн.
Повідомити коли з’явиться
12 243 грн.
Повідомити коли з’явиться
5 686.90 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
7 966.96 грн.
Повідомити коли з’явиться
12 821.76 грн.
Повідомити коли з’явиться
9 871.78 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
9 545.30 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
9 545.30 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
8 464.10 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 268.09 грн.
Повідомити коли з’явиться
4 455 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
1 192.50 грн.
Повідомити коли з’явиться







