| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 403 г |
| Кількість секцій | 8 |
Характеристики
1 999 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
1 934 грн.
Повідомити коли з’явиться
2 501 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
1 544 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
893 грн.
Повідомити коли з’явиться
1 546 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 72 см |
| Вага | 197 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
470 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 82 см |
| Вага | 248 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
530 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 86 см |
| Вага | 304 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
590 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 88 см |
| Вага | 349 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
640 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 96 см |
| Вага | 425 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
760 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 262 г |
Характеристики
7 861 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137 см |
| Вага | 158 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
3 999 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 169 см |
| Вага | 323 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
4 178 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 932 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
9 064 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 619 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 619 грн.
Повідомити коли з’явиться
733 грн.
В кошик
Купить в 1 клик







