Серія HI-PRO SUPER FEEDER приваблива потужними вудлищами HEAVY класу, які використовуються на річках при лові на великих дистанціях від берега. Фідера мають універсальний середньо швидкий лад, величезну лінійку довжин і тестів.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 147 г |
| Кількість секцій | 2+3 |
| Клас | Light |
Характеристики
6 235.20 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 270
- До 270
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
- До 420
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 147 см |
| Вага | 347 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | XH |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 205 г |
| Кількість секцій | 2+ 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 275 г |
| Кількість секцій | 5+4 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Вага | 265 г |
Характеристики
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 395 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 520 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 117 |
| Вага | 115 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 803 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 186 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137 см |
| Вага | 125 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 53 см |
| Вага | 270 г |
| Кількість секцій | 11 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 173 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 5 265 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 138 см |
| Вага | 239 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 2 099 грн.
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 77 см |
| Вага | 106 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 978.75 грн.
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 186 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 420 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 193 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Extra-Heavy |
Характеристики
7 110 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 300 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики










