| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 146 см |
| Вага | 209 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
1 768 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 195 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
764 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118.5 |
| Вага | 122 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 |
| Вага | 92 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 124 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 125 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 357 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 141 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 710 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 см |
| Вага | 105 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 115 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 202 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 926 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 75 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 175 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 см |
| Вага | 58 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
10 800 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 126 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 002.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 120 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 561.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 157 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 142 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 149 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 237.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 96 см |
| Вага | 67 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | XUL |
Характеристики
900 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/Пробка |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 80 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
11 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 112 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
18 225 грн.
Повідомити коли з’явиться










