| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 485 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 325 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 167 г |
Характеристики
от 576 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137 см |
| Вага | 132 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 799 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 147 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 457 грн.
от 600 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 42 см |
| Вага | 200 г |
| Кількість секцій | 15 |
Характеристики
1 449 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
от 2 554 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 122 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
5 985 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 см |
| Вага | 264 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
1 768 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 497 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 100 см |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 108.5 |
| Вага | 100 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 103 |
| Клас | Light |
Характеристики
2 236 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 124 |
| Вага | 135 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 894 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 112 |
| Вага | 136 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 349 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 98 см |
| Вага | 71 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 161 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 см |
| Вага | 224 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 998 грн.
Повідомити коли з’явиться










