| Матеріал руків'я | EVA |
Характеристики
14 865 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 157 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
10 634 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 150 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 897 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 110 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 760 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
4 342 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 134 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 305 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 164 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
6 749 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 172 см |
| Вага | 163 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
17 480 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 541 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 113 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
4 050 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 60 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
6 480 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 84 см |
| Вага | 62 |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
от 4 351.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Клас | Black Swan Nano |
| Транспортувальна довжина | 95 |
| Вага | 38 |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
от 11 430 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 154 |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 3 |
| Клас | Light |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 158 см |
| Вага | 265 г |
| Кількість секцій | 2 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 70 см |
| Вага | 298 г |
| Кількість секцій | 7+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 230 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 295 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
4 487 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 106 см |
| Вага | 262 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
1 935 грн.
от 1 935 грн.
Довжина—До 300
- До 300
- До 330
- До 360
- До 390
- До 420
В кошик
Купить в 1 клик










