| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 188 см |
| Вага | 390 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 128 |
| Вага | 333 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 2 310 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 598.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 333 грн.
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 800 грн.
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 310 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 970 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 155 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 156 см |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 4 222 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 81 |
| Вага | 117 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
599 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 109 |
| Вага | 96 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 518 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 138 |
| Вага | 200 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
870 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119.5 |
| Вага | 149 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 121 см |
| Вага | 126 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 602 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
16 678.57 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 97 см |
| Вага | 72 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
4 680 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 155 см |
| Вага | 196 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 151 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 123 см |
| Вага | 97 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 822.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










