| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 100 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
4 420 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 |
| Вага | 97 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
10 800 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 121 см |
| Вага | 149 г |
| Кількість секцій | 2+3 |
| Клас | Light |
Характеристики
3 510.90 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 270
- До 270
- До 300
- До 360
- До 390
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 340 г |
| Кількість секцій | 3+4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 298 г |
| Кількість секцій | 3 + 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 250 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 265 г |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 202 см |
| Вага | 427 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 201 см |
| Вага | 380 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 324 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Транспортувальна довжина | 115 |
| Вага | 158 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 270 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 146 см |
| Вага | 349 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 195 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 116 см |
| Вага | 202 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 724.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Вага | 224 г |
Характеристики
от 9 731 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 139 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 84 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 822.50 грн.
| Транспортувальна довжина | 119 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 280 грн.










