| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 127 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 284.83 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 210 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 54 см |
| Вага | 275 г |
| Кількість секцій | 12 |
| Клас | Light |
Характеристики
от 2 520 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 312 г |
Характеристики
от 5 932 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 294 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 1 777.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125.5 см |
| Вага | 198 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Extra-Heavy |
Характеристики
3 465 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 610 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
3 326 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Вага | 1858.45 |
| Транспортувальна довжина | 147 см |
| Вага | 521 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111.5 |
| Вага | 154 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 109.5 |
| Вага | 129 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
983 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 45 см |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 69 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 550 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 61 см |
| Вага | 142 г |
| Кількість секцій | 5 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 846.10 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 91 см |
| Вага | 68 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
4 230 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 79 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 830.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 118 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 647 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 159 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 124 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 152 см |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
5 040 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










