| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 198 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
585 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 109 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 850 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 100 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
11 115 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 106 см |
| Вага | 78 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
1 732.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 114 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 512 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 87 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
2 560.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Вага | 122 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 305 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 110 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 620 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 58 см |
| Вага | 235 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 83 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 411 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 129 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 699 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 144 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 185 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 90 см |
| Вага | 82 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 994 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 390 грн.
Повідомити коли з’явиться
5 735 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 136 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 895 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 165 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 345 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 99 см |
| Вага | 94 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 590 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 97 см |
| Вага | 77 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 875 грн.
Повідомити коли з’явиться










