| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 598.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 333 грн.
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 800 грн.
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 310 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 970 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 155 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Транспортувальна довжина | 156 см |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 4 222 грн.
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 |
| Вага | 135 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
672 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 108 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
1 320 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Скловолокно |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 156 |
| Вага | 230 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
1 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 160 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 809 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 240 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 108.87 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 74 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
4 680 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 191 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 151 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 91 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Light |
Характеристики
1 822.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 196 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 430 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117.5 см |
| Вага | 99 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
2 880 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 117 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 700 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










