| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 175 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
| Вага | 150 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 626 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 123 см |
| Вага | 140 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 140 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 111 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
3 942 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/Пробка |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 60 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
6 480 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 125,5 см |
| Вага | 124 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
4 911 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 152 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
14 355 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 131 г |
| Вага | 247 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
| Клас | Medium heavy |
Характеристики
12 735 грн.
Матеріал бланка—Карбон
- Карбон
Матеріал руків'я—Пробка/EVA
- Пробка/EVA
Довжина—До 390
- До 390
- До 420
- До 450
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 140 см |
| Вага | 330 г |
| Кількість секцій | 3+2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 136 см |
| Вага | 274 г |
| Кількість секцій | 3 + 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 270 г |
| Кількість секцій | 3+3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 205 г |
| Кількість секцій | 2+2 |
Характеристики
| Кількість секцій | 3+2 |
| Транспортувальна довжина | 125 см |
Характеристики
от 2 375 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 345 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 360 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 170 см |
| Вага | 390 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 187 см |
| Вага | 409 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 939.40 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 133 |
| Вага | 341 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 1 315 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 8 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 121 см |
| Вага | 212 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 1 049 грн.










