| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 135 см |
| Вага | 170 г |
| Кількість секцій | 4 |
| Клас | Light |
Характеристики
от 1 953 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 162 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 4 266 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 127 см |
| Вага | 155 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 220 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 732.50 грн.
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 120 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 240 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 134 см |
| Вага | 123 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
6 345 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 155 см |
| Вага | 250 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
4 238 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 167 см |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 152 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 307 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 |
| Вага | 128 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 357 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 127 |
| Вага | 149 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
2 915 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 104.5 |
| Вага | 122 |
| Клас | Light |
Характеристики
903 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Довжина | До 240 |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 93 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 814.25 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 66 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 368 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 138 см |
| Вага | 170 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
3 483.69 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 745 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 104 см |
| Вага | 74 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
2 623.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 112 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 512 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 129 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
1 561.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик










