| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 142 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 390 грн.
Повідомити коли з’явиться
5 735 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка/EVA |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 136 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 895 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 165 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 345 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Пробка |
| Транспортувальна довжина | 99 см |
| Вага | 94 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
5 590 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 97 см |
| Вага | 77 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
9 875 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 101 см |
| Вага | 60 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Ultra-Light |
Характеристики
8 025 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 105 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium-Light |
Характеристики
4 420 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 |
| Вага | 138 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra Heavy |
Характеристики
13 185 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 |
| Вага | 144 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 137 |
| Вага | 148 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 899 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 135 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 635 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 137 |
| Вага | 137 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 899 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 117 см |
| Вага | 85 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 368 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 276 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
782 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Транспортувальна довжина | 88 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 831 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 133 см |
| Вага | 147 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Super Extra-Heavy |
Характеристики
13 185 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 150 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
2 137.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 119 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 647 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 224 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Extra-Heavy |
Характеристики
3 465 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
