| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | Карбон/EVA |
| Транспортувальна довжина | 142 |
| Вага | 126 |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
11 925 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Композит |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 |
| Вага | 144 |
| Клас | Medium |
Характеристики
1 240 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 137 |
| Вага | 148 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
1 899 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 119 |
| Вага | 135 |
| Клас | Medium-Heavy |
Характеристики
2 635 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 137 |
| Вага | 137 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 899 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 128 см |
| Вага | 87 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
1 341 грн.
Повідомити коли з’явиться
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 229 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
600 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
2 903 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 95 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Ultra-Light |
Характеристики
2 623.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 110 см |
| Вага | 122 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 692 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 126 см |
| Вага | 135 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium_Heavy |
Характеристики
1 867.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 141 см |
| Вага | 190 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
3 105 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 72 см |
| Вага | 193 г |
| Кількість секцій | 4 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
3 006 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 111 см |
| Вага | 114 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Medium |
Характеристики
877.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 123 см |
| Вага | 156 г |
| Кількість секцій | 2 |
| Клас | Heavy |
Характеристики
1 858.50 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 209 см |
| Вага | 97 г |
| Кількість секцій | 1 |
Характеристики
6 381 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
7 476 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Вага | 53 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
8 632 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Вага | 146 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
4 000 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
| Матеріал бланка | Карбон |
| Матеріал руків'я | EVA |
| Транспортувальна довжина | 102 см |
| Вага | 86 г |
| Кількість секцій | 2 |
Характеристики
3 168 грн.
В кошик
Купить в 1 клик
