| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 128 |
| Вага | 333 г |
| Кількість секцій | 6 |
Характеристики
от 2 310 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 64 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 120 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 598.50 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 114 см |
| Вага | 145 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 333 грн.
| Транспортувальна довжина | 130 см |
| Вага | 280 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 3 800 грн.
| Транспортувальна довжина | 132 см |
| Вага | 310 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 2 970 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 106 |
| Вага | 195 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
от 1 853 грн.
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 188 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 66.5 |
| Вага | 63 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 73 см |
| Вага | 215 г |
| Кількість секцій | 6 |
| Клас | Medium |
Характеристики
от 1 323 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 113 см |
| Вага | 130 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 1 200 грн.
от 2 900 грн.
| Транспортувальна довжина | 145 см |
| Вага | 125 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 2 227.50 грн.
| Матеріал руків'я | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 108 см |
| Вага | 58 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 137 см |
| Вага | 152 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 115 см |
| Вага | 180 г |
| Кількість секцій | 5 |
Характеристики
| Матеріал бланка | Композит |
| Транспортувальна довжина | 118 см |
| Вага | 153 г |
| Кількість секцій | 3 |
Характеристики
от 945 грн.
| Матеріал бланка | Карбон |
| Транспортувальна довжина | 123 см |
| Вага | 195 г |
| Кількість секцій | 4 |
Характеристики
от 700 грн.
от 4 754 грн.
